Mercedes ML Blu Tec Tirane

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 09:18

Mercedes ML Blu Tec

^^^ SUPER ML ^^^
[b] Non-commercial personal car,
with a complex service with letta license plate for 1 year.
Ml is no longer a cushion, but a spring.
Very clean seating.
Spectacular glass dairy.
Seat heating and steering wheel heating.
360.grad parking camera
In short super fulll.
With guarantees both from kilometers yes and from UK certified KAMIO E MOTORR mechanics.
Mercedez Benz ML 320 Bluetec ..
The car is tax-free .....
Production Year 09.2010 ....
Kilometers 257. 280
WITH CONTACT WE FIND A COMMON PRICE WHILE NOT SUPPORT FOR REASON
PROFIT YES FOR REASON NOT TO USE.
Opportunity to change. WITH Q5 OR A4 ALLROD [ b]


Pagesa 13,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Lexime 302

^^^ SUPER ML ^^^
makin personale Jo tregtar,
me nje servis komple me letta targa e sig..per 1 vit.
Ml nuk eshte me jastek,po me susta.
Tapiceri shume e paster.
Baxho xhami spektakolare .
Ngrohje sedilesh e ngrohje timoni.
Kamera parkingu 360.grad
Me pak fjal super fulll.
Me garanci si nga kilometrat po' dhe nga mekanika KAMIO E MOTORR e certifikuar MB.
Mercedez Benz ML 320 Bluetec ..
Makina Eshte Pa Taks Lluksi.....
Viti Prodhimit 09.2010....
Kilometra 257. 280
ME KONTATO E GJEJM NJE CMIM TE PERBASHKET PASI NUK E SHES PER ARSYE
FITIMI PO PER ARSYE MOS PERDORIMI.
Mundesi ndrrimi. ME Q5 OSE A4 ALLROD