Mitsubish Pajero Shkoder

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 09:18

10,000 Euro


Pagesa 10,000 Euro
Marka | Karburanti Mitsubishi
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Shkoder, Albania
Lexime 44
Mitsubish Pajero E1B33890-A988-43D8-8A3A-10B2F8FBDCA2.png (Format png) | Mitsubish Pajero 9258B9F8-8AF4-4857-8131-0D88DDB50D9A.png (Format png) | Mitsubish Pajero ADDBA6B0-FF9D-4907-857F-D4521B594F0B.png (Format png) | Mitsubish Pajero 2EA0F6E1-3F5D-417C-8AC6-8918FE26C49F.png (Format png) | Mitsubish Pajero 95DC9F85-72C5-4104-93B5-2A8FF29127B4.png (Format png) | Mitsubish Pajero A15184C5-E780-4C95-89B1-317651ED00A2.png (Format png) | Mitsubish Pajero 6DC37BB3-4C3A-4303-9257-CA1444B2066A.png (Format png) |

Mitsubish Pajero
Viti 2007 me look Fabrike 2011
Kilometra 198 mij
Xhama te zij origjinal
Pasqyrat me palosje
Sensor parkimi para/mbrapa
Sediljet me ngrohje
Shum e paster estetikisht
Cdo sherbim i ber ne koh
Gomat e reja 90%
Makina esht ne super gjendje si nga ana motorrike dhe gjenerike dhe vizuale ,disponon te gjitha opsionet per modelin qe ka
Cmimi:10.000 Euro (i diskutueshem)mundesi nderrimit
Numri telefonit: