Mazda 3 Tirane

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 17:39


Pagesa 2,800 Euro
Marka | Karburanti Mazda
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2006
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 375

Shitet Mazda 3
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire,motorrike dhe xhenerike
Xhama elektrike, disqe alumini, sedilje me ngrohje, timon multifunksional, drita xenon etj
Letra te paguara
Cmimi 2800 Euro