Volkswagen Sharon Tirane

Makina ne shitje Data: 11/05/2020 20:30

2,700 Euro

  • Volkswagen Sharon
  • Volkswagen Sharon
  • Volkswagen Sharon
  • Volkswagen Sharon
  • Volkswagen Sharon


Pagesa 2,700 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 2215

Shitet Volkswagen Sharon
Motorr 1.9
Nafte
4+1 vende
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Kondicioner, 4 goma te reja, kompjuter bordi etj
Letra te paguar deri ne dhjetor
Cmimi 2700 Euro