Volkswagen Golf-4 Tirane

Makina ne shitje Data: 04/06/2020 17:59

1,400 Euro

  • Volkswagen Golf-4
  • Volkswagen Golf-4
  • Volkswagen Golf-4
  • Volkswagen Golf-4
  • Volkswagen Golf-4


Pagesa 1,400 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2000
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania
Lexime 13167

Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Klima, abs etj
Cmimi 1400 Euro