Volkswagen passat - 2002 Tirane

Makina ne shitje Data: 22/05/2020 18:44

Volkswagen Passat - 2002

Volkswagen Passat S-line, year 2002, 1.9 TDI diesel engine, 6 gears, heated leather seats, metallic air conditioning, metallic gray color kit, new shock absorbers, new front tires, documents until 05 May 2021.


Pagesa 2,800 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2002
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Xhon Belushi, Tirana, Albania
Lexime 701

Volkswagen passat S-line , viti 2002, Motori 1.9 nafte TDI, 6 marsha , sendile lekure me ngrohje , klima tronik , ngjyre gri metalizat , Kilometra 238000 makina eshte e mbajtur me merak si brenda dhe jashte , te gjitha sherbimet e bera : rrip mottori kit , amortizatore te rinj , gomat e para te reja , dokumenta deri me 05 Maj 2021.