OKAZION SEAT ALTEA 1,9TDI VITI 2008 FULL OPTION Tirane

Makina ne shitje Data: 01/06/2020 10:41


Pagesa 4,400 Euro
Marka | Karburanti Seat
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2008
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 222

SHES SEAT ALTEA VITI 10/2007 MOTOR 1.9 TDI ME TE GJITHA OPSIONET ; KLIMA , PILOT AUTOMAT, DISQE ALUMINI 17 , BLUETOOTH, AUX , ME DOGANE DHE LETRAT TE SAPO PAGUARA PER 1VITE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 4400 EURO
KONTAKTONI VETEM NE WATSAPP