shitet alfa romeo 166 2.4 nafte shum ekonomike okazion Shkoder

Makina ne shitje Data: 22/05/2020 18:42

1,350 Euro

  • shitet alfa romeo 166 2.4 nafte shum ekonomike okazion
  • shitet alfa romeo 166 2.4 nafte shum ekonomike okazion
  • shitet alfa romeo 166 2.4 nafte shum ekonomike okazion
  • shitet alfa romeo 166 2.4 nafte shum ekonomike okazion
  • shitet alfa romeo 166 2.4 nafte shum ekonomike okazion

alfa romeo for sale 166 2.4 oil very economical option

alfa romeo for sale.
super condition engine.
oil and freshly changed filters.
the new faction.
goma 60-70%.
taxes and coercion until March of the same year while insurance in August
generic 80 perkin changed recently
for more call
price negotiable


Pagesa 1,350 Euro
Marka | Karburanti Alfa Romeo
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1999
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Shkoder, Albania
Lexime 830

shitet alfa romeo .
motorri super gjendje .
voj dhe filtra t sapo ndrrume.
freksioni i ri .
goma 60-70% .
taksat dhe koloadim deri ne mars vitin tjt ndersa siguracion ne gusht
gjenerik 80 perqin ndrrume koht e fundit
per ma shum telefononi
cmimi i diskutushem