shesim ose kembim makine Fier

Makina ne shitje Data: 23/05/2020 20:35

4,000 Euro

  • shesim ose kembim makine
  • shesim ose kembim makine
  • shesim ose kembim makine
  • shesim ose kembim makine


Pagesa 4,000 Euro
Marka | Karburanti Jeep
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Fier - Patos
Adresa Apolloni Pojan Fier
Lexime 727

Shesim ose e kembejme fuoristraden tip cherokee prodhim i vitit 2005 benzin - gaz.
inpianti i gazit i eshte vendosur ne Greqi .
taxat i ka te paguara deri ne prill te 2021.Sediljet i ka me ngrohje dhe me material lekure.
E modifikuar me shkalle si dhe me parakolp hekuri.
Tel .