Smart Tirane

Makina ne shitje Data: 23/05/2020 20:41

1,500 Euro

  • Smart
  • Smart
  • Smart
  • Smart
  • Smart


Pagesa 1,500 Euro
Marka | Karburanti Smart
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2000
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 189

Shitet Smart
Motorr 600
Viti 2000
Benzine
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Kondicioner, airbag, xhama elektrike
Letra te paguara per nje vit
Cmimi 1500 Euro