SHITET FORD FIESTA Sarande

Makina ne shitje Data: 22/05/2020 23:13

2,750 Euro

  • SHITET FORD FIESTA
  • SHITET FORD FIESTA
  • SHITET FORD FIESTA
  • SHITET FORD FIESTA

FORD FIESTA FOR SALE

Ford Fiesta for sale, year 2005, 1.4, very economical petrol, the car has all the services done in time, such as new tires (90%), oil filters, etc ... The car has air conditioning, the first 2 electric windows, screen 7 'parking camera , etc .... The car has AA license plates, international duplicate and insurance (for those who love it and insurance) until October, the car is sold for reasons of vehicle replacement, the price is negotiable or exchangeable


Pagesa 2,750 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Saranda, Albania
Lexime 101

Shitet Ford Fiesta, viti 2005, 1.4 benzine shume ekonomike, makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe si goma te reja (90%) vaj filtra etj...Makina disponon kondicioner, 2 xhamat e par elektrik, ekran 7' kamer parkimi, etj....Makina eshte me targa AA, diponon dhe siguracion nderkombetar (per ata qe e duan dhe siguracionin) gjer ne Tetor, makina shitet per arsye nderrim mjeti, shitet cmimi i diskutueshem ose nderrohet