Shitet Citroen Picaso, viti 2006 Tirane

Makina ne shitje Data: 22/05/2020 23:13

2,600 Euro

  • Shitet Citroen Picaso, viti 2006
  • Shitet Citroen Picaso, viti 2006
  • Shitet Citroen Picaso, viti 2006
  • Shitet Citroen Picaso, viti 2006

Citroen Picaso for sale, year 2006

Citroen Picaso, 2006
1.6 Diesel
The car is equipped with all the documents
The documents are paid by October
1. air conditioner-Klim
2. Airbag
3.ABS
4. Regular upholstery
5. New things
6.Pilot automatic
The car came from Belgium and the services were all done there.
Sold for transfer reasons


Pagesa 2,600 Euro
Marka | Karburanti Citroen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2006
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 116

Citroen Picaso, viti 2006
1.6 Diesel
Makina eshte e paisur me te gjitha dokumentat
Dokumentat jane te paguara deri ne tetor
1. kondicioner-Klim
2. Airbag
3.ABS
4.Tapiceri e rregullt
5.Goma te reja
6.Pilot automatik
Makina eshte e ardhur nga Belgjika dhe sherbimet jane kryer te gjitha atje.
Shitet per arsye transferimi