Golf 4 benzin gaz 1.6 SUPER GJENDJE NDRROHET Tirane

Makina ne shitje Data: 23/05/2020 19:35

2,100 Euro

  •   Golf 4 benzin gaz 1.6 SUPER GJENDJE NDRROHET
  •   Golf 4 benzin gaz 1.6 SUPER GJENDJE NDRROHET
  •   Golf 4 benzin gaz 1.6 SUPER GJENDJE NDRROHET
  •   Golf 4 benzin gaz 1.6 SUPER GJENDJE NDRROHET


Pagesa 2,100 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 1998
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Farke e Madhe, Albania
Lexime 337

:MUNDESI NDERRIMI golf 4 benzin gaz GAZI NE LEJE 1.6 98 manuale 5 marsha ngjyre e zeze kondicioner airbag abs timon 3 sallon cope e paster 4 xhama elektrike disqe alumini yll origjinale kasetafon fm cd aux usb me sherbime te sapobera dhe te bera ne kohe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me letra te oaguara deri ne tetor 2020 1950 euro NDRROHET FOLLOW AUTO.GES