Shitet fuoristrade Mitsubishi Skrapar

Makina ne shitje Data: 29/08/2020 21:04 Post Id: 237756

5,000 Euro

  • Shitet fuoristrade Mitsubishi
  • Shitet fuoristrade Mitsubishi


extra info
Pagesa 5,000 Euro
Marka | Karburanti Mitsubishi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Skrapar - Zone Periferike
Adresa Rruga Sinan Leshnja
Lexime 748

Shitet fuoristrade Mitsubishi L200 . Makina eshte prodhim i vitit 2003 . Makina eshte dopio kabine dhe eshte 4×4 low&high range ( xhiro te ngadalta&te shpejta) . Makina eshte ne gjendje te mire pune . Cmimi i shitjes 5000 euro , i diskutueshem .