Shitet Audi A4 Tirane

Makina ne shitje Data: 21/10/2020 10:04 Post Id: 247276


extra info
Pagesa 1,234 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2005
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
Lexime 8100

Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti nafte
Motorri 2.0.
Sedilje lekure.
Komanda ne timon.
Navigator.
Kamera parkimi.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Me dogane te paguar.
E vlefshme edhe me nderrim.
E gatshme per cdo lloj prove.
Per me shume info.