Zjarrefikse ne shitje me 26000 km makina ndodhet ne gjermani dhe esht ne shitje Faleminderit Lezhe

Makina ne shitje Data: 06/09/2020 11:17 Post Id: 249074

30,000 Euro

  • Zjarrefikse ne shitje me 26000 km makina ndodhet ne gjermani dhe esht ne shitje  Faleminderit
  • Zjarrefikse ne shitje me 26000 km makina ndodhet ne gjermani dhe esht ne shitje  Faleminderit


extra info
Pagesa 30,000 Euro
Marka | Karburanti Man
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1998
Kilometra 30,000
Qyteti - Zona Lezhe - Qender
Adresa Rruga Shtraus, Lezhe District,
Lexime 123

Zjarrefikse e fuqishme model 1998 Euro 4 disel cmimi 30000

Njoftime te Ngjashme