Shitet makina Pezho 206 motori 1.4 naft Tirane

Makina ne shitje Data: 20/10/2020 18:11 Post Id: 251453

1,000 Euro

 • Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft
 • Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Marka | Karburanti Peugeot
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Institut, Tirana, Albania
Lexime 11557

Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato