Shes makinen per arsye mos perdorimi Elbasan

Makina ne shitje Data: 18/10/2020 21:10 Post Id: 253853

3,700 Euro

  • Shes makinen per arsye mos perdorimi
  • Shes makinen per arsye mos perdorimi
  • Shes makinen per arsye mos perdorimi
  • Shes makinen per arsye mos perdorimi


extra info
Pagesa 3,700 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2001
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan County, Albania
Lexime 2993

Makina esht ne gjendje shum te mire xhenerike si dhe motorrike ....vaj filtra te bera para 2 javesh ....shitet per arsye se do marr makin tjeter.
Xhamat e zi jan me leje 3 vjecare.