BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE Durres

Makina ne shitje Data: 19/10/2020 00:13 Post Id: 254739

4,000 Euro

  • BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE
  • BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE
  • BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE
  • BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE


extra info
Pagesa 4,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Rruga Plepave, Durres, Albania
Lexime 487

BLEJME TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE TOYOTA WOLZWAGEN MERCEDEZ BENZ FORD TRANZIT FOKUES E MODELE TJERA
JU LUTETEMI PER CDO MAKINE QE KENI PER
TE SHITUR MI DERGONI FOTOT DHE CMIMIN
E MAKINES NE WhatsAPP OSE Viber FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN
FOTOT DHE CMIMIN E MAKINES
me cmimin nga 1000 deri 12000mije euro