Volkswagen Golf 7 ne shitje Tirane

Makina ne shitje Data: 08/10/2020 21:04 Post Id: 258333


extra info
Pagesa 9,900 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2013
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 552

Shitet per arsye mos perdorimi nje makine Golf-7, 1.6 nafte, kambio manuale e paperdorur ne shqiperi e cdoganuar me dokumentacion te rregullt dhe pa targa. makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe ne look. nxirret ne shitje per arsye mosperdorimi. 9,900 euro i diskutueshem.