Shes makine Gol Super Wolsvagen Tirane

Makina ne shitje Data: 18/10/2020 22:18 Post Id: 260053

60,000 Leke

  • Shes makine Gol Super Wolsvagen
  • Shes makine Gol Super Wolsvagen
  • Shes makine Gol Super Wolsvagen
  • Shes makine Gol Super Wolsvagen


extra info
Pagesa 60,000 Leke
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Hysen Xhyra
Lexime 857

Volswagen Gol Super 2005 1.1 benzine, ne gjendje pune dhe te mbajtur mire. E crregjistruar nga sistemi.