📌Okazion‼️ Shitet Ford Fokus Tirane

Makina ne shitje Data: 18/10/2020 22:05 Post Id: 260517

1,750 Euro

  • 📌Okazion‼️ Shitet Ford Fokus
  • 📌Okazion‼️ Shitet Ford Fokus
  • 📌Okazion‼️ Shitet Ford Fokus


extra info
Pagesa 1,750 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2001
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 1599

Shitet Ford Focus 1.8 Tdci Nafte, super ekonomik me letra te paguara deri ne shtator te vitit 2021. Kamio Manuale, me ngrohje/ftohje, ngjyra blu e erret, kasetofon origjinal Ford me CD, Xhama elektrike 230000 Km origjinale. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe elektrike me te gjitha sherbimet e bera. Teper ekononomike me konsum te ulet.
Cmimi 1750Euro i diskutueshem pasi makina te jete pare nga afer.
Shitet per arsye emigrimi.