~~okazion~~ Golf 3 Tepelene

~~OKAZION~~
Shitet golf 3. Motorr 1.6 benzine. Gjendja motorrike shume e mire. Kasetofon. Xhamat e pare elektrik. Disqe alumini. E shes per arsye mosperdorimi.
Makina shitet me letra ose pa letra, sipas deshires se bleresit. Momentalisht ja kam mbyllur dhe mund tja hapim ne cdo moment. Taksat i ka te paguara per 1 vit nga momenti i hapjes.

Njoftime te Ngjashme