SHITET SPRINTER 8+ 1 VITI 2003 MOTORR 220CC Durres

Makina ne shitje Data: 18/10/2020 19:25 Post Id: 261730

5,100 Euro

  • SHITET SPRINTER 8+ 1 VITI 2003 MOTORR 220CC
  • SHITET SPRINTER 8+ 1 VITI 2003 MOTORR 220CC
  • SHITET SPRINTER 8+ 1 VITI 2003 MOTORR 220CC
  • SHITET SPRINTER 8+ 1 VITI 2003 MOTORR 220CC


extra info
Pagesa 5,100 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Plepan, Albania
Lexime 184

SHITET SPRINTER ME DOKUMETA TE RREGULLTA DERI NE DHETOR TE KATER GOMAT E REJA DERA PASAGJERVE ELEKTRIKE ME TELEKOMAND VAJ DHE FILTRA TE NDRRUERA FERROTA GOMINA TE GJITHA MOTORR KAMIO NE GJENDJE TE SHKELQYER GJAM E ZIJ JAN ME LEJE
KONDISIONER DY COP NJE I VENDOSUR NE FUND TE FUGONIT SENDILET JAN AKULL TE REJA
QMIMI 5300 EURO PAK I DISK