BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE Durres

Makina ne shitje Data: 19/10/2020 02:07 Post Id: 261731

3,000 Euro

  • BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE
  • BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE


extra info
Pagesa 3,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2001
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Plepan, Albania
Lexime 827

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE TOJOTA WOLZVAGEN MERCEDEZ BENZ FORD TRANZIT FOKUES E MOELE TJER
JU LUTETEMI PER QDO MAKIN QE KENI PER TE SHITUR MI DERGONI FOTOT DHE CMIMIN E MAKINES NE WATSAP OSE VIBER FALM PER MIRKUPTIMIN
mos harroni fotot dhe CMIMIN E MAKINES
me qmimin nga 1000 deri 12 mij euro