SHITET ML 350 BENZ NE GJENDEJE PERFEKETE Tirane

Makina ne shitje Data: 23/10/2020 20:34 Post Id: 262379

28,000 Euro

  • SHITET ML 350 BENZ NE GJENDEJE PERFEKETE
  • SHITET ML 350 BENZ NE GJENDEJE PERFEKETE
  • SHITET ML 350 BENZ NE GJENDEJE PERFEKETE
  • SHITET ML 350 BENZ NE GJENDEJE PERFEKETE


extra info
Pagesa 28,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2013
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania
Lexime 3878

Shitet benz ML 350 full opsion ne gjendje perfekte me 120000 KM e bler ne konqesionar te benzi ne tirane me 0 KM dhe e perdorur nga nje person. Makina eshte ne gjendje perfekte te interesuarit te telefonojn.