SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 AVANTGARDE Tirane

Makina ne shitje Data: 27/02/2021 02:11 Post Id: 268230


extra info
Pagesa 7,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Isuf Elezi, Tirana, Albania
Lexime 2261

SHITET C CLASS 200 BlueEFFICIENCY

CMIMI 7500 EURO

🔵MOTORRI 200 NAFTE , tipi i ri 2011 e lart
🔵216.000 km dhe mund ta kontrolloni ku te
deshironi tek mekaniku juaj i besuar
🔵KAMIO AUTOMATIKE
🔵AVANTGARDE
🔵 NAVIGATOR
🔵 SENSOR PARA MBRAPA
🔵 .....dhe shume opsione te tjera
🔵TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA: kemb kamio, kemb motorri 2 cope, filtra +vaj motorri dhe kamio, ferrotat para dhe mbrapa.

🔵VITI 19.07.2010
🔵SAPO ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭

🔵 MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE 🔵

Cmimi pak i diskutueshem ...