SUPER OKAZION! Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Tirane

Makina ne shitje Data: 26/02/2021 10:42 Post Id: 275987


extra info
Pagesa 7,500 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania
Lexime 5230

Shitet Golf 6 kambio automatike,
1,6 nafte, ne gjendje perfekte.
Me targa Shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021.
Me kilometrazh 165000 km
Me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth.
Drita xenon, klimatronik me dy zona, sistem parkimi para dhe mbrapa.
Xhama te zinj origjinal mbrapa.
Te gjitha sherbimet e sapobera.

email gentiansholla8@gmail.com ( )