VW POLO 1.6 NAFTE "U SHIT" FLM Tirane

Makina ne shitje Data: 10/12/2020 21:29 Post Id: 277840


extra info
Pagesa 7,300 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Vaqarr, Albania
Lexime 489

▶️MARKA.............VOLKSWAGEN
▶️MODELI...........POLO
▶️KAMIO...............AUTOMAT TRONIK
▶️MOTORRI.........1.6NAFTE
▶️VITI...................01-06-2012
▶️KM....................141.000 (te certifikuara)
▶️KLIMA DICITALE.▶️RADIO CD. AUX .USB. ▶️SALLO ALKATARA
▶️SENSORE PARKIMI.▶️PILOT AUTOMAT.
▶️SENSORE SHIU DHE MUZGU.
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTERIKE.
▶️DISQE ALUMINI.
▶️DOGANE E PAGUAR.▶️SAPO ARDHUR
▶️MUNDESI NDERRIMI ME MAKINEN TUAJ.
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
▶️NA VIZITONI NE.....
▶️Merr jep....ALB TREG
▶️FB...................MAKINA NE SHITJE ALB TREG
▶️INSTA................ALB TREG.
▶️Nr tel