SHITET MERCEDES BENZ E250 SW 4 MATIC Tirane

Makina ne shitje Data: 02/12/2020 21:47 Post Id: 279060


extra info
Pagesa 19,700 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2015
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Bulevardi Blu, Kamez, Albania
Lexime 539

Shes E Class 250 Blueficense
Cmimi 19700 Euro
Makina eshte blere e re ne Itali dhe eshte perdorur vetem nga nje person.Ka historikun tek Mercedes Benz nga 2015 deri me sot. Edhe ne Shqiperi po tek Mercedes Benz jane bere te gjitha sherbimet.
Te dhenat kryesore te mjetit: - E250 blueficense - Nafte - 105677 km - Tiptronic - Leva e marshit ne timon ,nderruesin e shpejtsive ne timon /F1 - Pilot automatik - Timon inteligjent (Komanda ne timon) - Distronik (Sensor per parandalim te aksidenteve ) - Trekendesh ne pasqyre - Dritat Led inteligjente - Sensor parkimi - Goma 100% te reja, te sapo nderruara - Letrat e paguara per nje vit - Klimatronik dy sezonale, edhe ne pjesen mbrapme - Kompjuter bordi - Tempomat - Telefon - Aux ,Bluetooth ,Sd-Card- - Xhama dhe pasqyre elektrike - Mbyllje qendrore
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer.
Makina eshte e gatshme per cdolloj prove.
Vetem per shitje, jo nderrime.
Cmimi i diskutueshem
Per me teper shikoni fotot.
Ju faleminderit