TOYOTA COROLLA 1.4NAFTE AUTOMAT "U SHIT" FLM Tirane

Makina ne shitje Data: 10/12/2020 21:29 Post Id: 279169


extra info
Pagesa 4,900 Euro
Marka | Karburanti Toyota
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Vaqarr, Albania
Lexime 623

▶️MARKA.............TOYOTA
▶️MODELI............COROLLA
▶️KAMIO.............AUTOMAT TRONIK
▶️MOTORRI........1.4 NAFTE
▶️VITI...................2006
▶️KM....................114.000 me liber sherbimi
▶️KLIMA DICITALE.
▶️KOMANDO NE TIMON.
▶️RADIO CD
▶️5 PORTA
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTERIKE.
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
▶️NA VIZITONI NE.....
▶️Merr jep....ALB TREG
▶️FB...................MAKINA NE SHITJE ALB TREG
▶️INSTA................ALB TREG.
▶️Nr tel