Fiat Punto Evo Okazion Tirane

Makina ne shitje Data: 25/01/2021 00:41 Post Id: 293297


extra info
Pagesa 3,800 Euro
Marka | Karburanti Fiat
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2010
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 269

Fiat Punto Evo 1,3 nafte ,manuale,me 197 130km.
Viti i prodhimit 2010,klime,cd ,aux,usb,ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.
Goma te reja ,nderrim vaj e filtrash edhe sherbime te tjera si bravat e dyerve etj.
Makine shume ekonomike

Cmimi: 3.800 euro

Cel.