Golf 5 1.4 TSI 2008 Fier

Makina ne shitje Data: 24/01/2021 17:36 Post Id: 296230


extra info
Pagesa 4,500 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Fier - Patos
Adresa Lagja 1 maj
Lexime 606

Golf5 1.4 TSI viti 2008, me
140 mij kilometra origjinale, Kambio Automat D.S.G 7G tronic .
Shume ekonomike .
Xhama te zinje te certifikuar,kamera parkimi sherbimet e sapo bera,vaji filtra ferrota,me liber sherbimesh.VW.letrat deri ne 20.06.2021, ne super gjendje motorrike dhe xhenerike .
Gomat 90%.
Navigator mutlifunksional.
BT,AMS,BAND,DVD.
Klima bizonale.
CMIMI. 4900 Euro i diskutushem, me nderrim ka cmim tjeter.
Numer kontakti: