Toyota Aygo 2020 - 6 Vjet Garanci!!! Tirane

Makina ne shitje Data: 27/01/2021 21:05 Post Id: 297067


extra info
Pagesa 11,000 Euro
Marka | Karburanti Toyota
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2020
Kilometra 10,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
Lexime 449

Shitet Toyota Aygo 2020, 6 Vjet Garanci, Kambio automatike
Makina eshte prodhim Mars 2020, blere tek koncesionari Toyota Albania ne Korrik me 5 vite e gjysme garanci te mbetur. Makina ka bere vetem 5,500 KM, fringo e re, e paprekur ne asnje aspekt. Motor 1.0 benzine me konsum te ulet, kambio automatike tiptronik. Perfekte per qytet, shume komode ne rruge te gjata. 5 dyer, hapesire e bollshme ne brendesi. Eshte versioni X-connect me opsione shtese si disqe celiku 15", ekran me touch qe lidhet me iPhone dhe Android, lidhje me navigatorin, bluetooth, kamera ne pjesen e mbrapme, takometer, kondicioner, sedilje te rregullueshme, timon me veshje lekure me kontroll ne radio dhe telefonata, xhama me buton, pasqyra me motor elektrik.
Euro6, letrat deri ne Korrik 2021, kolaudimi i radhes ne vitin 2023, takse vjetore vetem 200 leke te reja. Cmimi i shitjes 11,000 euro i diskutueshem.