Mini Cooper S - Super Sport - Full Option Tirane

Makina ne shitje Data: 11/02/2021 13:37 Post Id: 303827


extra info
Pagesa 6,000 Euro
Marka | Karburanti Mini
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 220

MINI Cooper S - Super Sport
1.6 Benzine Turbo
Kambio Manual
145 000 KM
viti 2007
pa limitues shpejtesie

FULL - OPTION
Ndezje me buton
Mbyllje qendrore
Pasqyra elektrike
Xhama elektrik
Sensor shiu
Senor dritash
Kondicioner
Navigator
Ambient lighting
Winter Pack (Pakete Dimri -xhamat para - pas me rezistence)
Stabilizues drejtimi
ABS, ESP, Traction control
Cruise Control
CD, Bluetooth
Navigator
Komanda ne timon
Disqe alumini 17" origjinal fabrike
Fenere Mjergulle
Super gjendje mekanike dhe xhenerike
Sapo bere gjitha sherbimet;
Vaj Filtra, Ferrota, Diskofrena, etj...

#shitet #shitje #shitjemakinash #makinaneshitje #shitjedirekte #shitjemakine #pjesekembimi #pjesemakinash #pjesekembimiaouto #autolediceko #ford #fiesta #focus #fusion #autotirane #makinatirane #merrjep #tirane #albania