Shitet Mercedes Benz 220 automatik Tirane

Makina ne shitje Data: 23/02/2021 09:06 Post Id: 308397


extra info
Pagesa 4,300 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2002
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 169

Shitet Mercedes Benz 220 C class elegance automatik.
Makina eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike. Eshte mbajtur ne parkim garazhd te mbyllur dhe perdorur vetem nga nje person. Makina ka sensore dritash, xhamash, sedilje me butona elektrike dhe ngrohje, gomat 80%. Makina ka 2 celesa.