Okazion! Ford Fusion 1.4 Benzine+Gaz, viti 2009, 133.000Km Durres

Makina ne shitje Data: 28/02/2021 20:43 Post Id: 308414


extra info
Pagesa 3,600 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2009
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shijak, Albania
Lexime 199

Ford Fusion Titanium 1.4, Viti 2009 motorr Benzine+Gaz, bombula e kolauduar ne Itali, 133000 Km origjinale. Kiti i rripit te motorrit i sapo nderruar ne Itali bashke me baterine. Disqe alumini, goma 80%, xhama te zi origjinal, xhamat e pare elektrike, fenere antinebia, ganxhe per rrimorkio mbrapa, makina eshte ne gjendje te perkryer si nga brenda dhe nga jashte.
Makina eshte e gatshme per co lloj prove.
Me dogane te paguar, e gatshme per targa.
Cmimi i diskutueshem.