Okazion! Toyota Corolla Verso 2.2 nafte D4D viti 2007, 4+1 vende Durres

Makina ne shitje Data: 28/02/2021 20:43 Post Id: 308416


extra info
Pagesa 3,900 Euro
Marka | Karburanti Toyota
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shkoder, Albania
Lexime 227

Shitet: Toyota Corolla Verso 2.2 nafte D4D, kambio manuale 6+1, viti 2007, 4+1 vende, 173000Km, AC klima, te gjitha xhamat elektrike, xhamat mbrapa te zi origjinal, sensor drite, sensor shiu, sensor parkimi para/mbrapa, ndezje start/stop, dy celesa origjinal, limitatator shpejtesie/pilot automatik, fenere mjegulle, disqe alumini, 4 goma Continental 90%, kontroll diferenziali, tapiceri ISOFIX.
Ekonomike nga konsumi dhe shume e forte nga pjeset.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer nga ana xhenerike, motorrike, vizuale nga brenda dhe nga jashte.
Dogane e paguar, e gatshme per targa.
Cmimi i diskutueshem