Bmv/seria 1,120 Tirane

Makina ne shitje Data: 23/02/2021 10:50 Post Id: 308481


extra info
Pagesa 6,400 Euro
Marka | Karburanti BMW
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street 21, Tirana, Albania
Lexime 117

Makina ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike.Me te gjithe aksesoret si prodhimit te 2010-s. Me xham paronamik,butona ne timon, sensor etj.,automatik/tronik.Me dokumentacion te rregullt.Me te gjitha sherbimet e kryera,goma te reja.