TIRANE,OKAZION AUDI A4 2.0T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010 Tirane

Makina ne shitje Data: 11/04/2021 19:20 Post Id: 322967


extra info
Pagesa 8,500 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania
Lexime 3853

Shitet Audi A4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe frena te bera se fundmi!
Makina ka nje Impiant gasi Full automatik te markes boterore Prins dhe punon 100% me gas.
Makina ka opsione te ndryshme si tavan xhami, sedilje lekure, ekran te madhe, Bluetooth per telefonin,fishe aux etj.