Mercedes Benz c class 2005,nafte,automat,super gjendje Tirane

Makina ne shitje Data: 11/04/2021 18:37 Post Id: 326812


extra info
Pagesa 5,300 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2005
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 408

Mercedes Benz c class viti 2005/06 nafte,elegance,automat,navigator,sensora para dhe mbrapa,sedilje me ngrohje,xhama te zinje,makina eshte ne gjendje perfekte,te gjitha sherbimet e kryera ne kohe,vaj i saponderruar,ska nevoje per asnje sherbim, eshte makine familjare,jo tregtari, cmimi i diskutueshem