Shitet C250 V6 2010 Tirane

Makina ne shitje Data: 17/04/2021 15:58 Post Id: 327547


extra info
Pagesa 10,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 1244

💥Shitet Benz C250 V6 💥
📂Motorri 👉 250 Benzine-Gas ()
📂Viti i Prodhimit👉 11/2010
📂Lloji i Kambios 👉 Automatik 7g
📂Kilometra 👉 110000
📂Salloni 👉 Lekure e zeze
📂Dogana 👉 E targuar
📂Pershkrimi 👉 Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe elektrike . Sendilje elektrike + memory + ngrohje .Xhama te erret te licensuar para & mbrapa & targe e perzgjedhur 700 . ektrike + memory + ngrohje , sensor parkimi & kamer , navigator full cd ,bagazhier ,karte memory ,aux, bluetuth , baxha ,timon 2016 , xenon bixenon & led , Impianti i gazit STAG sapo montuar me vlere 900 euro me 5 vite garanci . Te gjitha sherbimet e bera Vaj filtra , Vaj kambio & Diferenciali , Kembet e motorrit mercedes & Bateri e re .Makina eshte ne gjendje shume te paster dhe pa ndryshk . Dogana e paguar gati per targa.
💥Cmimi 10500Euro 💥 👉Mundesi nderrimi.
Per me shume informacion kontaktoni ne numrat me poshte :
1.
2.