Shitet Renault Viti 2009 Benzin-Gaz Prodhuar nga fabrika Tirane

Makina ne shitje Data: 08/04/2021 13:32 Post Id: 327720


extra info
Pagesa 3,200 Euro
Marka | Karburanti Renault
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2009
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 267

Shitet Renault Scenic Viti 2009. Makina eshte ne gjendje te mire shitet per arsye mos perdorimi. Si automjet eshte teper e rehatshme e larte dhe teper ekonomike pasi mund te perdoret vetem me benzin ose vetem me gaz te prodhuar nga fabrika. Viti 2009,motor 1.6