OKAZION!! VOLVO .S60 . 4X4 . Automat . Benzin-Gaz 3600EUR Tirane

Makina ne shitje Data: 09/04/2021 08:10 Post Id: 327754


extra info
Pagesa 3,600 Euro
Marka | Karburanti Volvo
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2003
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 391

Makina ne gjendje te shkelqyer..
E ardhur nga Zvicra , me liber sherbimesht , tera sherbimet e bera totale ne zvicer.
Impjant Gazi STAG origjinal , e shenuar ne leje qarkullimi
Motorri super gjendje - 2.4 turbo . 4x4
Km - 215000 origjinale
Goma te reja mishelain
Nga ana vizuale shum e paster , estetike dhe e rregullt
Brenda shum e paster
Shum ekonomike , komforte , sigurt

Njoftime te Ngjashme