Okazion Tirane

Shitet wolsvagen Polo 1.4benzin . Viti 1997 . Ngjyre e bardhe ,dy porta, disqe alumini dhe goma te reja. Reth 110.000km gjendje te mire pune.
Cmimi: 800euro pak i diskutushem

Njoftime te Ngjashme