Audi A8-6.3 Benin W12 Tirane

Audi A8-6.3 Benin W12 , Viti Prodhimit 2011 , FULL OPTIONS , Sapo ardhur , me dekumenta te rregulltra KOSOVARE , sallon lekure , xhama te zinj origjinal , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + memory + perthyerje , kamer parkimi , tavan xhami panoramic , cd player , bagazhier , navigator , klima , TEL , TV , DVD , marsha ne timon , drita FULL LED , disqe alumini , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu , TV per pasagjeret mbrapa , Tavolina mbrapa , sediljet mbrapa elektrike + ngrohje + ftohje + fryrje + cfryrje , perde ne panel , bagazhi mbyllje me buton , perde elektrike , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi I Diskutueshem ose nderrohet.
Cel----Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Njoftime te Ngjashme