Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte Tirane

Shitet Ford Fiesta 1.4 CDI
Nafte
Kambio manuale
170000 Km
Viti 2003
Goma 80%
Klima
Ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomike.
Cmimi 1600 Euro
Nr.Tel:

Njoftime te Ngjashme