Shitet Fiat Punto 1.2 Cdi 2001 Durres

Shitet Fiat Punto
1.2 CDI
Viti 2001
Goma 80%
Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike me sherbime te sapo bera si dhe e pajisur me letra deri ne nentor 2019.
Cmimi 1600 Euro
Nr.Tel:

Njoftime te Ngjashme