Shitet Ford Fiesta 1.4 Cdi Viti 2003 Tirane

Shitet Ford Fiesta 1.4 CDI
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Klima
170000 km
Goma 80%
Shum ekonomike dhe ne gjendje shume te mir.
Cmimi 1600 Euro
Nr. Tel

Njoftime te Ngjashme