Shitet Mercedes Benz C Class 220 Cdi Durres

Shitet Mercedes Benz C Class 220 CDI
Viti 1997
Nafte
Kambio automatike
Abies Airbag
Klima
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike
Sedilje lekure
AUX, CD, RADIO, USB
Mbyllje qendrore
Goma te reja, disqe alumini
Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike, me letra te paguara deri ne gusht 2019
Cmimi 2200 Euro
Nr.Tel:

Njoftime te Ngjashme